آزمایشگاه
 آزمایشگاه

آزمایشگاه

آزمایشگاه کسری

« آزمایشگاه پاتوبیولوژی کسری »، شامل آزمایشگاه تشخیص طبی و آسیب شناسی جراحی و بانک خون در تاریخ 1/3/91 در فضایی به مساحت حدود 200 متر مربع در « مرکز جراحی محدود کسری » واقع در خیابان سناباد ـ جنب داروخانه ی سناباد افتتاح گردید.

ـ این آزمایشگاه طبق برنامه ای مدون و از پیش تعیین شده در راستای تحقق اهداف ذیل قدم برداشته است:

 ـ ارتقای کیفیت آزمایشگاهی به گونه ای که همواره معیار و شاخصی برای ارزیابی کیفیت باشیم. همچنین گسترش نوع آزمایشات مورد پذیرش و انجام آن در این مرکز با هدف راه اندازی بخش ها و فرآیند های جدید.

ـ افزایش رضایتمندی افرادی که به گونه ای با این مرکز در ارتباط هستند. ما می کوشیم تا توان علمی خود را در برطرف کردن نیازهای همیشگی مراجعه کنندگان افزایش دهیم.

ـ تحقق اهداف فوق همواره رویکرد اصلی مدیریت و تمامی کارکنان آزمایشگاه کسری بوده و با تمام وجود برای رسیدن به این مهم تلاش می نماییم.

ضمنا با توجه به نیاز عمل های جراحی انجام شده در مرکز جراحی کسری به بخش های آندوسکوپی گوارشی و پوست ، تمام امکانات و شرایط حضور پرسنل مجرب مورد نیاز در بخش آسیب شناسی جراحی آزمایشگاه فراهم شده تا در اسرع وقت با بالاترین کیفیت، پاسخگوی تمامی آزمایشات آسیب شناسی ایمونوهیستوشیمی درخواست شده از آزمایشگاه باشیم.

در حال حاضر این آزمایشگاه همه روزه به جز ایام تعطیل رسمی از ساعت7 صبح الی 8 شب پذیرای مراجعین محترم می باشد. به کارگیری تجهیزات پیشرفته و نیز انجام تست های تخصصی و فوق تخصصی با دقت و صحت بالا مطابق با استاندارهای جهانی از افتخارات ماست که هدفی جز خدمت و جلب رضایت شما ندارد.

دپارتمان های فعال

ـ آزمایشگاه تشخیص طبی

ـ پذیرش

ـ نمونه گیری

ـ هماتولوژی

ـ سرولوژی

ـ ایمونولوژی

ـ بیوشیمی بالینی

ـ هورمون شناسی

ـ میکروب شناسی

ـ قارچ شناسی ـ انگل شناسی

ـ تشخیص مولکولی

ـ کنترل کیفی

1ـ آزمایشگاه آسیب شناسی جراحی

انجام کلیه ی اعمال تشخیص تخصصی و فوق تخصصی بافتی و مطالعات ایمونوهیستوشیمی

2 ـ بانک خون

بانک خون مرکز جراحی کسری در سال 94 پس از پیگیری های مداوم هیأت محترم مدیره به عنوان اولین بانک خون مراکز جراحی در کل استان خراسان با استانداردهای سازمان انتقال خون افتتاح شد.

خدمات ارائه شده

بیمارانی که در حین عمل جراحی نیاز به ترانسفوزیون خون دارند، بدون مشکل می توانند در این مرکز بستری شوند.

طبق دستورالعمل سازمان انتقال خون وکمیته های انتقال خون، برنامه ی کلاس های آموزشی و برگزاری امتحانات دوره ای برای به روز بودن سطح علمی پرسنل، به صورت مستمر در این مرکز برگزار می شود.

همچنین سیستم هموویژلانس طبق استاندارد سازمان انتقال خون در این مرکز برقرار شده و پرسنل در آزمون های سازمان شرکت کرده و مدرک مخصوص هموویژلانس را دریافت کرده اند.

بانک خون مرکز جراحی کسری، به صورت دوره ای توسط بازرسان سازمان انتقال خون مورد ارزیابی قرار گرفته و تمدید مجوز می شود

همکاران

ما در این مرکز با اعتقاد به این که اخلاق حرفه ای و متعهدانه در آزمایشگاه نظیر تخصص تاثیر گذار است، آرمان های انسان دوستانه و روشنی را سرلوحه ی کار خود قرار داده و همواره می کوشیم تا نسبت به کلیه ی مخاطبان خود، وفادار و متعهد باشیم. ما اعتقاد داریم که بدون تردید ارتقای دانش و آگاهی کارکنان، کیفیت خدمات و تجهیزات آزمایشگاهی، در نهایت منجر به سلامتی و بهبود هموطنانمان می گردد و این نگاه حکیمانه، سلامتی خانواده ها و به دنبال آن سلامتی جامعه را در پی خواهد داشت. این دقت و احساس تکلیف باعث گردیده تا این مرکز امروز در بخش های مختلف آزمایشگاه از افراد مجرب و خوش نامی نظیر جناب آقای تفرشیان به عنوان سوپروایزر آزمایشگاه  و جناب آقای دکتر کاتبی پزشک متخصص پاتولوژی بالینی و تشریحی به عنوان مسوول فنی آزمایشگاه استفاده نماید

تجهیزات

آزمایشگاه کسری مجهز به دستگاه های متعدد پیشرفته مورد نیاز  و بک آپ ضروری جهت آزمایشات تخصصی و فوق تخصصی در بخش های مختلف آزمایشگاهی می باشد.


 • دستورات مهم قبل و بعد از جراحی آب مروارید (کاتاراکت)
  ادامه ...
 • مراقبت های بعد از جراحی گوش
  ادامه ...
 • مراقبتهای بعد از عمل جراحی لوزه
  ادامه ...
 • مراقبتهای بعد از عمل رینوپلاستی (جراحی بینی)
  ادامه ...
 • آموزش به بیماران کاتاراکت
  ادامه ...
شماره های تماس : 05138451762-5 مشهد، خیابان سناباد ، بین سناباد 51 و 53 پلاک 459